Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.    Polityka Prywatności    Zarządzanie cookies AKCEPTUJĘ

O Nas


 

Pośrednictwo w Obrocie Nieruchomościami to dla Nas praca, ale też i pasja.

Dzięki temu posiadamy doświadczenie, które pozwala nam na skuteczną i korzystną dla obu stron realizację transakcji.

 

Biuro zostało założone przez licencjonowanego pośrednika
z 25 letnim stażem.Nieruchomości to dla Nas praca ale też i pasja. Dzięki temu posiadamy doświadczenie, które pozwala nam na skuteczną i korzystną dla obu stron realizację transakcji.

Biuro zostało założone przez licencjonowanego pośrednika z 20 letnim stażem.

Działamy zgodnie z kodeksem etyki zawodowej pośrednika w obrocie nieruchomościami. Posiadamy licencję pośrednika nieruchomości nr 24031.

Jesteśmy członkami Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Nasza oferta skierowana jest do osób, które mają zamiar wynająć, kupić lub sprzedać nieruchomość i chcą uniknąć ryzyka związanego z transakcją lub potrzebują rzetelnych informacji o rynku nieruchomości.

Przygotujemy wszystkie niezbędne dokumenty i dopilnujemy kwestii formalno-prawnych. Twoim zadaniem będzie tylko pojawienie się w dogodnym dla Ciebie terminie w naszym biurze oraz u notariusza.

Posiadamy gruntowną wiedzę na temat potrzeb, oczekiwań klientów oraz aktualnej sytuacji rynkowej. Każdy klient traktowany jest indywidualnie. Zapewniamy pełną dyskrecję i bezpieczeństwo przeprowadzanych transakcji. Zakup nieruchomości zostanie objęty ubezpieczeniem OC z tytułu wykonywanego zawodu pośrednika w obrocie nieruchomościami. Możesz również liczyć na nasze wsparcie nawet po sfinalizowaniu transakcji. W razie potrzeby będziemy do Twojej dyspozycji.

Należymy do Małopolskiego Stowarzyszenia pośredników w Obrocie Nieruchomościami


TWÓJ CZAS JEST DLA NAS WAŻNY JESTEŚMY SKUTECZNI!

Zapraszamy do współpracy.

Najlepsi agenci w JaworzniePotrzebujesz pomocy? Skontaktuj sie z nami.


Nasi agenci